reklama
                    Časopis Sport GÓÓÓL předplatné

Sport GÓÓÓL

Cena na stánku 45 Kč
Vychází měsíčně
Sport GÓÓÓL je měsíčník pro všechny fotbalové fanoušky. Silné pozitivní příběhy, rozhovory, trenérské poradny, exkluzivní fotoseriály ze zákulisí velkoklub... celý popis

Tento časopis již nevychází

O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu Sport GÓÓÓL

Sport GÓÓÓL je měsíčník pro všechny fotbalové fanoušky. Silné pozitivní příběhy, rozhovory, trenérské poradny, exkluzivní fotoseriály ze zákulisí velkoklubů, ale i fotbalové vtípky – to všechno v úžasné dynamické grafice. Mezi fotbalovými měsíčníky je Sport Góóól nejen nejprodávanější, ale i nejčtenější. Více než 100 000 čtenářů je naše fotbalové publikum a ty můžeš být jeho součástí a být každý měsíc u toho. Uvnitř každého čísla na tebe navíc čeká několik skvělých plakátů fotbalových hvězd, které si můžeš pověsit na zeď a mít tak své fotbalové legendy stále na očích.

Vážení čtenáři, samostatné předplatné časopisu Sport Góóól bylo ukončeno. Časopis bude nadále vycházet jako příloha pátečního deníku Sport.

• Měsíčník pro všechny fotbalové fanoušky
• Více než 100 000 čtenářů je naše fotbalové publikum
• Každé vydání uvnitř obsahuje také fotbalové plakáty
• To všechno v úžasné dynamické grafice

ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3, ukázka 4, ukázka 5, ukázka 6, ukázka 7, ukázka 8, ukázka plakátů


Kategorie: Fotbal a hokej
Periodicita: měsíc
Vydavatelství: CZECH NEWS CENTER a.s.
E-mail: deniksport@deniksport.cz
Web: www.isport.cz
Rok vzniku: 2011

Předplatné časopisu Sport GÓÓÓL

Sport GÓÓÓL je další magazín pro milovníky fotbalu. Časopis se zaměřuje spíše na mladší čtenáře a přichází pravidelně se silnými pozitivními příběhy, rozhovory, trenérskými poradnami, exkluzivními fotosériemi ze zákulisí velkoklubů a dalšími tématy. Zajímavé? Tak neváhejte, objednejte si předplatné a mějte všechny žhavé informace jako první.

V jednotlivých číslech časopisu Sport GÓÓÓL se můžete těšit na rubriky, mezi které patří superklub, příběh, profil, fotbalová akademie a další. Magazín spadá do kategorie fotbal a hokej, a tak určitě nepřehlédněte ani další podobně zaměřené tituly.

Díky našemu dárkovému certifikátu můžete Sport GÓÓÓL někomu věnovat. Jako dárek k narozeninám či Vánocům jistě potěší každého. Rovněž nezapomeňte, že s předplatným výrazně ušetříte.

Sport GÓÓÓL je nejčtenější a nejprodávanější fotbalový měsíčník. Vydává ho vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s., od kterého vám doporučujeme také předplatné časopisů ABC, Reflex, Auto TIP a další. CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu a v současné době oslovuje až šest miliónů čtenářů.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu Sport GÓÓÓL: 97%

Uživatelské komentáře

Martin Soldán
03. 11. 15
hodnocení prosim o plakat Williana mate moc super casopis
sam (anonym)
19. 05. 15
hodnocení prosím o plakát marco reuse
davca (anonym)
25. 02. 15
hodnocení husty mazec
Váš komentář

E-mail do redakce časopisu Sport GÓÓÓL

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
6 čísel: 400 Kč 599.4 Kč 33% ušetříte
10 čísel: 720 Kč 999 Kč 28% ušetříte
10 čísel: 690 Kč 790 Kč 13% ušetříte
2 čísel: 190 Kč
Přehled časopisů
Hledáte dárek?